kurs online

“Jasna strona fotografii” – mój kurs online

kurs-główne

Trzynaście razy zaczynałam pisać tego posta, tak żeby brzmiał dobrze dla SEO 😛 Ale wiecie, co? Mam to w nosie – powiem Wam to prosto z mostu: stworzyłam kurs online!

Mierzyłam się z tym już od dawna, głównie za Waszą sprawą. Nie liczę nawet ile wiadomość i pytań dostałam na ten temat – ale bardzo Wam za nie wszystkie dziękuję, bo to one były moim głównym motywatorem. Sezon ślubny i życie na walizkach w tym roku dało mi trochę w kość, więc prawie do końca roku nie byłam w stanie zająć się tym tematem. Ale nadszedł styczeń, nowy początek – mogłam więc pozbierać moje notatki i myśli w jedno, przetworzyć i dać im nowe życie 🙂

Kurs jest skierowany przede wszystkim do kobiet – nie będę tego ukrywać. To wy, kochane dziewczyny, jesteście tu ze mną i chcecie się ode mnie uczyć, jak robić jasne, kobiece zdjęcia. Kurs jest więc spersonalizowany – nie chcę w nim uczyć wszystkiego i wszystkich. Będzie przede wszystkim o jasnych, świetlistych zdjęciach – takich, jakie widzicie u mnie na blogu, stronie i Facebooku.

kurs-blog

 

Dziś ruszyła promocja pierwszej edycji – możecie się na nią zapisać przez kliknięcie w powyższy obrazek – tam przeczytacie o czym i dla kogo będzie. Kurs rusza już w lutym, więc jeśli chcecie być na bieżąco z informacjami o sprzedaży, zostawcie tam swojego maila, a na pewno dostaniecie info o cenie i dacie rozpoczęcia.

Jeśli macie jakieś pytania – śmiało piszcie je w komentarzach! Mam wielką nadzieję, że ten kurs Wam się spodoba 🙂

You Might Also Like

4 komentarze

 • Reply
  Marta
  25 stycznia 2017 at 14:59

  Magda, fantastyczna wiadomość! Gratuluję kursu, jestem pewna, że będzie świetny!

 • Reply
  Ostatni Inkwizytor
  10 września 2017 at 20:38

  Witam . Czy kurs jest nadal dostępny ??

 • Reply
  Ostatni Inkwizytor
  10 września 2017 at 20:38

  Witam . Czy kurs jest nadal dostepny ??

 • Leave a Reply