kurs online

Jasna Strona Fotografii – rusza mój kurs online!

okładka kursu.001

Hurra! Mój kurs fotograficzny online jest od dziś w sprzedaży! 🙂 Bardzo się cieszę, że mogę się w końcu podzielić z Wami tą informacją, bo wiem, że wiele z Was czekało na niego od dawna.

Wiecie, że to był mój największy priorytet od początku tego roku – udało mi się dopiąć sprawy do końca, dopieścić szczegóły i zarwać parę nocy. Chcę Wam opowiedzieć teraz o szczegółach tych wyjątkowych warsztatów.

O czym i dla kogo jest mój kurs?

Kurs jest o fotografii – to jasne! Ale nie jest to kolejny nudny podręcznik, w którym roi się od niezrozumiałych nazw i trudnych wyrazów. Chciałam pokazać w nim moją wizję fotografii – kreatywnej, naturalnej i delikatnej, rozkochać Was w jasnych, pełnych światła zdjęciach.

Jest skierowany do kobiet – ale jeśli zechce dołączyć do nas jakiś pan, będziemy zachwycone 😉 To kurs o podstawach, więc nie musicie się bać, że jesteście niedoświadczone lub zagubione w świecie fotografii. Staram się jasno i możliwie jak najprościej wytłumaczyć strefę techniczną i tryb manualny. Uczę o świetle – bo światło, to klucz w fotografii i jego rozumienie jest właściwie najważniejszym krokiem do lepszych zdjęć. Opowiadam o edycji zdjęć, która wiele z Was przeraża i zniechęca do fotografowania w RAW-ach. Oswajam tego potwora od samego początku, tak żebyście się już nigdy nie musiały go bać 😉 A na samym końcu pokazuję, jak nadać zdjęciom drugie życie – porządkując je nie tylko na dysku ale również w normalnym życiu. W końcu to kurs kreatywny!

IMG_6261maly

Jak będzie wyglądała nauka?

Kurs składa się z 10 lekcji, w których poruszam takie tematy jak:

 • technika i światło
 • edycja RAW-ów
 • porządkowanie i wykorzystanie zdjęć

Każdy moduł będzie zapisany w oddzielnym pliku PDF, który będę wysyłać co tydzień moim kursantkom. Ruszamy już we środę 8 marca – czy to nie najlepsza data na rozpoczęcie takiej pięknej przygody? 🙂 Na Facebooku założyłam już grupę specjalną – będzie w niej miejsce na rozmowy fotograficzne, o sprzęcie i technice, o inspiracjach i motywacji. Będę tam aktywnie pomagać i starać się rozwiązywać Wasze problemy.


Więcej o kursie możecie przeczytać pod tym linkiem. Będę Was super wdzięczna jeśli podzielicie się tą informacją z Waszymi koleżankami, siostrami, córkami, mamami – może one też chciałby dołączyć do kursu i nauczyć się robić piękne zdjęcia? 🙂

You Might Also Like

5 komentarzy

 • Reply
  Kamila
  27 lutego 2017 at 19:35

  ALE SUPER! 🙂 Zapisuję się już dziś!

  • Reply
   Paulina
   19 października 2019 at 20:04

   Kiedy będzie sklep z presetami ?

 • Reply
  Natalia | tenkawalekpodlogi
  12 marca 2017 at 20:43

  Aaaa….szukałam takiego kursu od dawna i dopiero dzisiaj, dzięki Ani z bloga Niebałaganka, odkryłam Twoją stronę i żałuję, że dopiero teraz 🙁 Mam nadzieję, że będzie jeszcze jakaś druga edycja tego kursu i na pewno już go nie przegapię, bo od razu zapisałam się na newsletter 🙂

  • Reply
   Magdalena Mizera
   14 marca 2017 at 10:16

   Hej Natalia! 🙂 Cieszę się, że Ci się tu podoba! Druga edycja na pewno będzie, zwłaszcza, że widzę jak entuzjastycznie zareagowały na nią dziewczyny teraz! Na pewno będę o tym informować duuużo wcześniej 🙂 Do usłyszenia!

 • Reply
  Vayatka Pełnią życia
  9 kwietnia 2017 at 13:08

  Ojej jaka szkoda, że się nie załapałam 🙁 Takie zdjęcia jak Twoje to dla mnie wielka inspiracja, super byłoby choć spróbować nauczyć się obić podobne stylistycznie zdjęcia. Czekam na drugą edycję!

 • Leave a Reply