o mnie

1

Cześć! Dobrze Cię tu widzieć 🙂

Nazywam się Magda Mizera-Niemiec. Jestem fotografką a ten blog powstał z potrzeby dzielenia się moją wizją fotografii – kreatywnej, codziennej, na wyciągnięcie ręki. Oprócz blogowania jestem fotografem na pełny etat – śluby, sesje, prowadzenie kursu online to moja codzienność.

Tematyka bloga jest prosta – piszę o fotografii w jasny, lekki i ciekawy sposób. Piszę o moich doświadczeniach, spostrzeżeniach, ale także ciekawych miejscach jakie odwiedzam i fotografuję. Na tym blogu znajdziesz same przydatne porady fotograficzne, koniecznie zajrzyj pod kategorię: JAK ROBIĆ ZDJĘCIA

Piszę też o życiu fotografa, jego blaskach i cieniach, relacjach z klientami, freelansingu i życiu na własnych zasadach. O tym przeczytasz w kategorii: Z ŻYCIA FOTOGRAFA.

3
6 – mój sposób na zdjęcia.003
2 – tryb manualny.012
5 – kompozycja.015

Kurs online "Jasna Strona Fotografii"

To mój autorski pomysł na to, aby przybliżyć Wam świat fotografii w najbardziej przystępny i jasny sposób. Kurs powstał w 2017 roku i do tej pory wzięło w nim udział ponad 800 kobiet! 

Stworzyłam ten kurs, ponieważ sama zaczynając swoją przygodę z fotografią nie mogłam znaleźć materiałów, które tłumaczyłyby mi w jasny i przejrzysty sposób, jak wykorzystać możliwości aparatu. Wszystkie kursy posługiwały się mało zrozumiałym językiem, trudnym technicznie i pełnym obco brzmiących haseł. Nie interesowało mnie też światło błyskowe czy głęboki retusz, po prostu chciałam robić zdjęcia naturalne i pełne światła. Większość kursów była zatem nie dla mnie, albo byłam w stanie skorzystać z nich tylko w jakimś wycinku.

Na takiej bazie powstała “Jasna Strona Fotografii” 🙂 Więcej o kursie możesz przeczytać tutaj: 

slub villa love
ślub endorfina foksal
sesja niemowlęca w domu-1

Śluby i sesje fotograficzne

Poza prowadzeniem tego bloga i kursu jestem fotografem na pełen etat. Co oznacza, że bez względu na porę roku czy dnia fotografuję innych ludzi 😉 Specjalizuję się w ślubach i sesjach rodzinnych, jeśli więc chcecie zobaczyć się ze mną i moim aparatem – nic nie stoi na przeszkodzie! 

Na stałe mieszkam w Warszawie i to tutaj głównie fotografuję, ale z chęcią od czasu do czasu wybieram się w podróże i fotografuję tam, gdzie mnie zaproszą klienci. Moje portfolio znajdziecie w innym miejscu w sieci, do którego już teraz zapraszam Was bardzo serdecznie!

Podsłuchaj podcastu "Niezłe Aparaty" ze mną: