warsztaty fotograficzne

Warsztaty fotograficzne – edycja świąteczna

Kochani!
Wiem, że dopiero zaczynamy jesień, ale zainteresowanie moimi warsztatami było ostatnio dosyć spore. Teraz już wszystko wiadomo – jest miejsce, data i detale. A więc: zapraszam Was na dwuczęściowe warsztaty fotograficzne – jak zwykle w cudownej siedzibie Scrap&Art🙂 Koniecznie zajrzyjcie pod linka, ponieważ znajdziecie pod nim moje zdjęcia, które wykonałam dla Scrap&Art w kwietniu. Zobaczcie jakie to piękne i wyjątkowe miejsce!

Warsztaty będą miały dwa etapy – pierwszy będzie wykładem-rozmową o manualnych ustawieniach aparatu – o tym, jakich ja używam ustawień podczas robienia zdjęć, o sprzęcie i możliwościach technicznych waszych aparatów. O tym jak wykorzystać naturalne oświetlenie oraz jak niedużym kosztem pomóc sobie, gdy tego światła z okna nam nie wystarcza.

Druga część warsztatów będzie czysto praktyczna – dostaniecie ode mnie zadania, przećwiczymy wszystkie ustawienia w waszych aparatach, a ja będę tam dla Was – odpowiadając na wszystkie pytania i wątpliwości:) Pracownia Scrap&Art jest idealnym miejscem do takich ćwiczeń! Co więcej, te warsztaty to specjalna edycja świąteczna – spotkamy się w połowie grudnia a więc w okresie, kiedy najbardziej pożądane są cudowne zdjęcia, które zachowamy w naszych albumach:) Zaaranżujemy specjalne miejsce do ćwiczeń zdjęć w klimacie świątecznym, ze światełkami i świątecznymi akcesoriami.

Bieżące informacje znajdziecie na naszym wydarzeniu na Facebook’u.

Nie mogę się doczekać naszego spotkania! Zapraszam! 🙂

warsztaty

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply